22 stycznia, 2012

Enea Cup , Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Rzeszów, 21. stycznia 2012.
_______
W pierwszym półfinale turnieju Enea Cup rozgrywanego w Rzeszowie siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle po zaciętym pojedynku przegrali z Jastrzębskim Węglem 2:3. Ostatni raz w finale tej imprezy jastrzębianie byli w 2010 roku. Wygrali wówczas trofeum po zwycięstwie 3:2 nad Resovią Rzeszów.

ZAKSA: Zagumny, Kapelus, Rouzier, Gładyr, Kaźmierczak, Ruciak, Gacek (libero) oraz Witczak, Pilarz.

Jastrzębski Węgiel: Bartman, Kubiak, Łasko, Thorton, Holmes, Bontje, Rusek (libero) oraz Bozko, Nemer, Margarido, Gawryszewski.
______
Ostatni raz w rzeszowskiej Hali Podpromie byłam w lutym ubiegłego roku , kiedy to Resovia brała udział w półfinale Pucharu CEV i wygrała z hiszpańską drużyną CAI Teruel 3:2. ( zdjęcia TU ) Zdjęcia z tamtego meczu są wg mnie dużo słabsze, od tych niżej. Zapewne dlatego że to było moje pierwsze spotkanie z tego typu fotorelacją. Zmienił się również obiektyw. Wczorajsze mecze oglądałam z perspektywy sigmy 70 - 300 DG , co nie ukrywam, ogromnie ułatwiło pracę.
Na dniach pojawi się jeszcze jeden post, myślę że dużo ciekawszy - z bohaterami drugiego półfinału Enea Cup :Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz