28 września, 2013

Podsumowanie - wakacje 2013Podsumowania przeważnie kończą pewien etap w życiu. Te wakacje były zdecydowanie kolejnym etapem mojej przygody z fotografowaniem. Podczas tych trzech miesięcy wykonałam 22 sesje, zaczęłam fotografować świadomie, tzn bardziej uważać na to jak i co fotografuję, co chcę przekazać. Mniej zdjęć, a bardziej przemyślane, poukładane. Przede wszystkim zaczęłam zamartwiać się o odpowiednie światło, a nie o brak odpowiedniego sprzętu, bowiem "Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło". Światło było kluczem do udanego kadru, przez co fotografowałam głównie podczas "złotych godzin" ( wschód, zachód ). Ten mój przysłowiowy krok do przodu zauważyłam głównie dzięki portalowi MAXMODELS. Spoglądając na moje pierwsze dodane zdjęcia, teraz się z nich śmieje. Sprzęt się nie zmienił, nie zmieniłam się ja, zmieniło się tylko myślenie fotograficzne i cele z tym związane.
Przez wakacje założyłam również fanpage - NATALIA DUBIEL - FOTOGRAFIA. To z kolei pozwoliło mi zobaczyć, jak wiele osób lubi to, co tworzę. To było dla mnie największą motywacją- zadowolić efektami modelkę, szczególnie przy sesjach zleceniowych, siebie, by iść ciągle do przodu i Was, drodzy odbiorcy.
Koniec wakacji nie oznacza jednak koniec fotografowania, chociaż siłą rzeczy, nowe miejsce zamieszkania, studia, zmienią moje przyzwyczajenia, a co za tym idzie, zjedzą mój czas.. Większe miasto daje jednak większe pole manewru. Moje portfolio powiększy się o nowe twarze i nowe, ciekawsze miejsca. Wszystkiego nauczę się znowu, co pewien czas wracając tylko do ulubionych zakamarków mojego miasta, tu przecież się to wszystko zaczęło.
Dziękuję Wszystkim, którzy pozwolili mi spełniać się w pasji, rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia! Bez Was by tego postu nie było.


( Wszystkie opisy są podlinkowane, do poszczególnych sesji )3 czerwca, Karolina Garncarska

18 czerwca, self

26 czerwca, self

2 lipca, Basia Berkowicz9 lipca, Gosia Komisarz


10 lipca, Aleksandra Antas

24 lipca, Ania Gadzała
30 lipca, Lilia Kowalska

7 sierpnia, Magda Bosak9 sierpnia, Magda Bosak i Marta Skrzyszowska


14 sierpnia, Ania Gadzała
16 sierpnia, Natalia Klar

18 sierpnia, Aleksandra Antas
22 sierpnia, Aurelia Majewska

22 sierpnia, Sabina Szyszka
27 sierpnia, Aleksandra Juszczyk

30 sierpnia, Paulina Brągiel2 września, Ewelina Janowiec


4 września, Iwona Stachaczyńska5 września, Ania Radwańska


22 września, Karolina Gorczyca25 września, Ola Sołek
10 komentarzy:

 1. Na prawdę świetne zdjęcia! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, masz tak świetne zdjęcia że nie wiem czemu wcześniej tutaj nie zajrzałam ! :) Wszystkie są bardzo efektowne i przemyślane. :)
  Na pewno będę tutaj częściej zaglądać, dlatego obserwuję i liczę na rewanż ! :)
  Pozdrawiam :* :)
  http://loveneverdiex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są prześliczne!
  Zapraszam na nowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia i ciekawy post;)

  WIESZ CO NOWEGO U MNIE??

  ZAPRASZAM http://more-fashionnnn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. obejrzałam sporo :) masz talent :)

  OdpowiedzUsuń