26 września, 2015

Aleksandra Antas"Każdy ma pra­wo pog­rze­bać ta­jem­ni­ce włas­nej przeszłości w mro­kach swo­jej pamięci".
Postem z tymi zdjęciami, chciałabym zakończyć aspekt fotograficzny wakacji 2015. Po raz kolejny przed moim obiektywem fantastyczna Aleksandra Antas, jednak po raz pierwszy dołączyła do nas niesamowicie utalentowana Klaudia Lenard, która wykonała makijaż do tej sesji. Całość koncepcji była nieco inna, w praktyce wyszło trochę inaczej, niż się spodziewałyśmy, jednak zgodnie z dziewczynami stwierdziłyśmy, że wyszło super!
Dziękuję za miłe przyjęcie zdjęć na moim fanpage'u, jednak pragnę podkreślić że efekt końcowy to zasługa zarówno Oli, która przygotowała całą stylizację, jak i Klaudii, która jest mistrzynią w swoim fachu! Dziękuję dziewczyny!


mod - Aleksandra Antas / fanpage Oli
mua - Klaudia Lenard / fanpage Klaudii

2.09.2015 / Jasło

5 komentarzy:

 1. Wow! Trzecie zdjęcie od góry to po prostu miazga! Genialne są te światło cienie, bawiłaś się w ps'ie czy miałaś już fajną podstawę ? Bo jest cudne <3 Naprawdę mnie urzekło :D O kurde, ale się odjarałam haha :D Całość serii widać, że jest bardzo w Twoim klimacie i jak zwykle odwaliłaś kawał dobrej roboty :* Pozdrowionka! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Kochana baardzo, bardzo! :* Cieszę się ogromnie, że efekty Ci się podobają! Co do trzeciego zdjęcia, to w ps'ie tylko kolorystyka, bo światło było tylko i wyłącznie w tym jednym miejscu, stąd taki efekt! :*

   Usuń
 2. Fenomenalne! Wszystkie jesteście profesjonalistkami w swoim fachu! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są genialne! I dobra modelka, bo potrafi wczuć się w nastrój i wyrazić emocje, co widać na zdjęciach. Naprawdę świetne! :)

  OdpowiedzUsuń